Hayatınızı KolaylaştıracakÇözümler Üretiyoruz

Gündemden düşmeyen, her geçen gün ilerleyen ve önemi artan Enerji, Konfor ve Teknoloji konularını kapsayan Akıllı Sistemler konusunda Deneyimli ve Dinamik ekibimizle projenize özel doğru çözümler üreterek daha fazla yaşamın size kalması için hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Teknolojiyi hayatınıza katarak yaşam standartlarınızı ileriye taşıyın.

CreaTech olarak her türlü projelerin (Villa, Residence, Hastane, Ofis, Otel, Cafe&Restaturant, Depo vb.) ihtiyaçlarına göre uygun teknoloji çözümleri üreterek Akıllı Yaşam Sistemleri uygulamaları yapmaktayız. Tasarım, kalite ve fonksiyonları bakımından sektörde lider olan markalarla, konusunda uzman ekibimiz ile proje ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Proje bazlı konut, otel, iş merkezi ve endüstriyel yapılara özgü enerji tasarrufu, konfor ve tasarım bazlı farklı çözümler sunabilmekteyiz.

Mekanlardaki aydınlatmalardan, müzik sistemlerine,ısıtma/soğutma sisteminden,güvenlik sistemlerine kadar tüm sistemlerinizi ister zamana, hava durumu koşullarına bağlı isterseniz de ruh halinize uygun senaryolar ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

Hayatınız kolaylaştıkça daha fazla yaşam size kalsın…

Referanslarımız

İNCELEYİN

Bize Ulaşın

İLETİŞİM